Lm Apartamentos Elvira

Lm Apartamentos Elvira Granada розташовані на відстані близько 1 км від залізничного вокзалу Granada та на відстані 6 хвилин ходьби від Королівської капели. Wi-Fi надається як для роботи, так і для відпочинку.

У цьому помешканні відкривається вид на місто та має балкон і вітальню. Для забезпечення вашого комфорту в апартаментах передбачені окремий туалет, душ і пральна машина. Також можна знайти фен і рушники.

Насолоджуйтесь повністю обладнаною кухнею у помешканні, що укомплектована кавоваркою, холодильником і духовкою для вашої зручності.

Апартаменти розташовані в районі Альбайсін, за кілька кварталів від Альгамбри. Lm Apartamentos Elvira також розташовані на відстані 11 хвилин пішої прогулянки від вулиці Навас. Апартаменти розташовані зовсім неподалік від найближчої автобусної зупинки Gran Via 32 - Sagrado Corazon.

Бракує варіантів?
Check Top hotels near Lm Apartamentos Elvira Гранада
Tuanfitrion Bazan Atico
Ціна лише для моб. пристроїв

Tuanfitrion Bazan Atico

8.9
Відмінно 35 відгуків
34 м від помешкання
USD 147 USD 132
за ніч
Alojamientos Con Encanto Granada 3000
Ціна лише для моб. пристроїв

Alojamientos Con Encanto Granada 3000

8.3
Дуже Добре 35 відгуків
45 м від помешкання
USD 451 USD 406
за ніч
- Apartamento En El Corazon De Granada - Qh Correo Viejo
Ціна лише для моб. пристроїв

- Apartamento En El Corazon De Granada - Qh Correo Viejo

7.7
Добре 124 відгуки
55 м від помешкання
USD 143 USD 129
за ніч
    Як проїхати до готелю

    Аеропорти

    Федерико Гарсіа Лорка Аеропорт Гранада-Хаен
    18 км

    Залізничні вокзали

    Granada Train Station
    1.1 км

    Зручності

    Інтернет

    • Wi-Fi

    Паркінг

    • Паркування

    На кухні

    • Електрочайник

    Для дітей

    • Дитячі ліжечка

    В номерах

    • Кондиціонер
    • Опалення
    • Набір для приготування чаю/кави

    У ванній кімнаті

    • Пральна машина
    • Безкоштовні туалетно-косметичні засоби

    Девайси

    • Телевізор з плоским екраном

    Основні зручності

    • Куріння на території заборонено

    Домашні тварини

    • Розміщення з домашніми тваринами заборонено !

    Важлива інформація

    Реєстрація заїзду: з 16:00 до 23:00
    Реєстрація виїзду: з 08:00 до 12:00
    Номер ліцензіїVUT/GR/11968 VUT/GR11970,VUT/GR11970
    Часті питання
    • У Lm Apartamentos Elvira можна розмістити домашніх тварин?
      У Lm Apartamentos Elvira не є дружелюбним до домашніх тварин.
    • У цій квартирі є кухня?
      В цій квартирі гості знайдуть кухню з кавоваркою, холодильником і духовкою.
    • Квартира Lm Apartamentos Elvira розташована біля залізничного вокзалу?
      Залізничний вокзал Granada розташований за кілька кварталів від квартири Lm Apartamentos Elvira.

    Розташування

    Map
    Поблизу

    Аеропорти

    Федерико Гарсіа Лорка Аеропорт Гранада-Хаен
    18 км

    Залізничні вокзали

    Granada Train Station
    1.1 км

    Пам'ятки поблизу

    Ресторани неподалік

    Галерея

    Відгуки

    Відгуків поки немає :(

    Якщо ви зупинялися в цьому готелі, поділіться своїм досвідом з нами, будь ласка

    Написати відгук

    Написати відгук

    Час поїздки

    Ваша оцінка

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Дуже погано
    Відмінно

    Ваші дані

    Звідки ви?
    Спасибі! Дякуємо, що знайшли час поділитися своїм досвідом. Ваш відгук буде опублікований незабаром.
    Перейти до відгуків
    Відгук не надіслано.

    Зв'яжіться з нами

    Якщо вам потрібно забронювати більше 4-х номерів, зробіть запит на групове бронювання.
    Ваші дані
    Тема
    Повідомлення
    Lm Apartamentos Elvira Гранада

    Показати на карті:

    Визначні місця
    Рекомендовані ресторани
    Громадський транспорт
    Дякуємо за ваш відгук
    Дякуємо, що підписалися
    Закрити